Proč se k nám naši hosté rádi vracejí

Vážení hosté,

těší nás, že jste z jakéhokoli důvodu navštívili tyto stránky, které prezentují ubytování v  apartmánech Amaris ve vinařské obci Strachotín. Zveme Vás tímto k návštěvě ať už jste milovníci památek, přírody, rybaření nebo jen hledáte místo pro oddech a klidné zázemí pro rodinou dovolenou.

Pro milovníky cykloturistiky, zvláště pro rodiče budoucích cyklistů má Strachotín velice výhodnou polohu, neboť jím prochází několik důležitých cyklotras , které jsou na rovině , jak v okolí  Pálavy, tak po rakouském příhraničí .

Oblast Pálavských vrchů je nejteplejší oblastí České Republiky s minimem srážek. Přítomnost Novomlýnských nádrží o rozloze 32,32 km2, s celkovým objemem 133,9 mil. m3 vytváří v této lokalitě doslova přímořské klima. To zaručuje turistům, cyklistům či vyznavačům vodních sportů příjemné trávení volného času v kraji s obrovským množstvím historických památek a přírodních krás.

Pokud budete unaveni objevováním turistických skvostů Jižní Moravy , můžete příjemně zrelaxovat  u našeho bazénu či při  posezení u grilování...

A  sílu nabrat při ochutnávání nepřeberného množství kvalitních moravských vín z produkce místních vinařů. Na sklonku léta určitě stojí za zmínku a doporučení specialita českých a moravských vinařů -  burčák, evropský unikát, který se pije pouze u nás.

Pokud ještě nejste rozhodnutí  kde strávíte dovolenou, možná by vám pomohly postřehy našich hostů, kteří se k nám rádi vracejí:

  • Naše apartmány jsou oblíbené především pro klid (i když jsou v zástavbě), uzavřený prostor (zahrada 1200 m2 ) což oceňují hlavně rodiče malých dětí, ale i tatínkové protože se parkoviště nachází přímo v areálu.
  • Prostorné ubytování, kde pro představu máme uvedené rozměry každého apartmánu a fotky odpovídají realitě. Nesnažíme se apartmány zbytečně nafukovat dalšími lůžky a navyšovat tak kapacitu na úkor vašeho pohodlí.
  • Můžete čerpat benefity jako je příspěvek na dovolenou od Vašeho zaměstnavatele - v případě zájmu Váš pobyt vyfakturujeme.
  • Všechny naše apartmány jsou v přízemí, což hosté oceňují zejména v létě. .
  • Kuchyňský kout  v každém apartmánu je možná pro někoho detail, ale jistě jste již zažili situaci na nějakém ubytovacím zařízení, kde byla společná kuchyně a jedna lednice včetně ostatního vybavení pro vícero různých rodin .....
  • A konečně název: Apartmán by měl obsahovat minimálně dva pokoje, sociální zařízení a kuchyňský kout nebo samostatnou kuchyni mimo ložnici.  Jednotlivé názvy ubytovacích zařízení a co by měly obsahovat najdete na stránkách asociace hotelů a ubytovacích zařízení .

   Budeme rádi, když Vám výše uvedené postřehy našich hostů pomůžou ve Vašem výběru, i když se neubytujete právě u nás. Recenze na naše apartmány  pak najdete na Facebooku,  Google  a  Firmy.cz  .

               Děkujeme za návštěvu 

               Manželé Hrubešovi